Beeherbs

Bliskość natury

W ofercie znajdują się kosmetyki naturalne zawierające m.in. produkty pszczele z własnej pasieki: miód, pyłek kwiatowy, wosk pszczeli, naturalne oleje tłoczone lokalnie i ekstrakty roślinne. Wszystko wytwarzane na miejscu i samodzielnie przez beeHERBS. Ponadto różnego rodzaju mydła, sole do kąpieli, peelingi, kremy do twarzy i olejki. W firmowym sklepie znajdują się także świece zapachowe z wosku pszczelego i sojowego, roll–on’y aromaterapeutyczne, mgiełki zapachowe i susze kwiatowe.

Tradycja i ekologia

Marka beeHERBS to kosmetyki naturalne, pozbawione wypełniaczy i bezwartościowych dla skóry sztucznych składników, za to bogate w cenne ekstrakty roślinne, naturalne witaminy, oleje tłoczone na zimno, masła, hydrolaty, absoluty kwiatowe i zachwycające zapachami olejki eteryczne.
Przede wszystkim to produkty oparte na wyrobach pszczelich jak miód, wosk czy mleczko pszczele, które pozyskiwane są w naszej rodzinnej pasiece. Oleje naturalne oraz ekstrakty roślinne także wytwarzamy sami z darów natury pochodzących z Sądecczyzny.

beeHERBS stawia na naturalność i... lokalność, a także na rodzinne tradycje. Roślinne składniki aktywne, zawarte w kosmetykach pochodzą z małopolskich lasów, łąk i pól, a ich najcenniejsze właściwości pozyskujemy za pomocą połączenia tradycji i nowoczesnych technologii. Każdy produkt wytwarzany jest ręcznie w manufakturze beeHERBS.

Produkty naszej marki adresowane są nie tylko do klientów indywidualnych, ale także do hoteli czy salonów SPA. Kierujemy sprzedażą online poprzez nasz sklep, a  także stacjonarnie (w siedzibie firmy oraz w Gabinecie Kosmetycznym Sekret Piękna w Chełmcu).

Skupiamy się na tym, co ważne i żyjemy w zgodzie z naturą. Dużą część zysków ze sprzedaży przeznaczamy na ochronę owadów zapylających.

Pszczelarz pracujący przy ulach