Fabryka materacy Nowak

Indywidualnie

Manufaktura Fabryka Materacy NOWAK nie prowadzi produkcji masowej. Każdy materac tworzony jest dla konkretnego klienta na indywidualne zamówienie.

Piankowe, sprężynowe, kieszonkowe 

W Fabryce Materacy powstało już ponad 50 rodzajów materacy, a każdy z nich to autorski pomysł twórcy marki – Bartosza Nowaka. Innowacyjne i ekologiczne rozwiązania pozwoliły na wyjście poza rynek lokalny, na poziom krajowy i europejski.

Manufaktura Fabryka Materacy nie prowadzi produkcji masowej. Każdy materac tworzony jest na indywidualne zamówienie konkretnego klienta. Dobór odpowiednich materiałów dostosowany jest do jego upodobań i potrzeb. Co istotne, większość surowców do produkcji pochodzi z Polski.

Firma promuje ekologiczne materiały potwierdzone certyfikatami, na przykład matę kokosową, końskie włosie, trawę morską i owczą wełnę.

Fabryka jest laureatem wielu nagród, między innymi miana „ORŁY MEBLARSTWA” zdobytego w 2018 roku, a także Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego 2022 w kategorii mikroprzedsiębiorców Forum Krynica 2022r.

Przekrój materaca