Grupa RMF

Radio RMF FM

z siedzibą w stolicy Małopolski na Kopcu Kościuszki w Krakowie to radio numer 1 w Polsce! Największa i najpopularniejsza stacja muzyczno-informacyjna. Zawsze najlepsza muzyka i najświeższe fakty.

RMF FM

Największa i najchętniej słuchana stacja radiowa w  Polsce, gromadząca codziennie blisko 9 mln słuchaczy. Nadaje muzykę w formacie AC (Adult Contemporary), czyli największe przeboje ostatnich 30 lat. Na antenie jest też miejsce na programy informacyjne i  publicystyczne (m.in. serwisy informacyjne „Fakty”) oraz audycje rozrywkowe.

Radio zatrudnia kilkudziesięciu dziennikarzy i  reporterów, posiada również korespondentów w najważniejszych stolicach świata. Siedziba RMF FM w Krakowie dysponuje najnowocześniejszym newsroomem w kraju.

RMF FM jest od wielu lat najbardziej opiniotwórczą stacją w Polsce – wg rankingu Instytutu Monitoringu Mediów jest najczęściej cytowaną przez inne media rozgłośnią, m.in. dzięki licznym newsom zdobywanym przez dziennikarzy oraz reporterów śledczych, a  także ważnym deklaracjom polityków i ekspertów, padającym w „Porannej rozmowie w RMF FM” Roberta Mazurka i „Popołudniowej rozmowie w RMF FM”.

RMF FM jest też od pięciu lat krajowym liderem rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem w  międzynarodowym badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism.

Wóz transmisyjny RMF