Maspex/Tymbark

Lider rynku soków

To najlepiej znana i najczęściej wybierana przez konsumentów marka w swojej kategorii produktowej.

Stawiamy na jakość!

Tymbark to zdecydowany lider sprzedażowy na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce. Marka to ekspert w oferowaniu najwyższej jakości soków, nektarów i  napojów oraz musów owocowych. Swój wyjątkowy smak produkty zawdzięczają starannie wyselekcjonowanym, dojrzałym owocom i warzywom. W szerokiej ofercie marki dostępne są owocowe i warzywne soki 100% i nektary, nie zawierające dodatku cukru i konserwantów.

Na rynku dostępne są także Vitamini, czyli marchwiowe i marchwiowo–owocowe soki z beta–karotenem i  błonnikiem oraz nektary Tymbark cieszące się niesłabnącym zaufaniem konsumentów. Marka oferuje orzeźwiające, owocowe napoje o kultowych wariantach, takich, jak: Jabłko–Mięta, Wiśnia–Jabłko czy Jabłko–Brzoskwinia. W napojowej ofercie znajduje się również linia „Po Prostu” z szerokim wyborem produktów bez dodatku cukru.

Marka Tymbark od 2007 roku jest głównym sponsorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion – o Puchar Tymbarku”, czyli największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Polsce i Europie.

Produkty Tymbarku są znane w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in.: w Rumunii, Litwie, Łotwie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Irlandii, USA.

Kobieta z koszem owoców i warzyw