ZIKO DERMO

Ziko Dermo – drogeria inna niż wszystkie

Asortyment drogerii stanowią wyłącznie dermokosmetyki, kosmetyki naturalne i suplementy diety.
Oferta skierowana jest do kobiet, dzieci i mężczyzn.

Dla Twojej skóry

Ziko Dermo to wyjątkowa marka, która stworzyła wyjątkowe miejsca. Są to 53 wyspecjalizowane punkty sprzedaży dermokosmetyków, czyli preparatów z pogranicza leku i kosmetyku, których zadaniem jest nie tylko pielęgnacja, ale również pomoc w rozwiązywaniu różnych problemów skórnych.

W ofercie drogerii znaleźć można najwyższej jakości dermokosmetyki i kosmetyki naturalne najlepszych polskich i światowych marek oraz suplementy diety.

Podstawą działalności Ziko Dermo jest profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę obsługa. Nie są to zwykli sprzedawcy, ale wykwalifikowane dermokonsultantki, które posiadają szeroką wiedzę na temat pielęgnacji skóry, składników aktywnych i potrafią doradzić każdemu klientowi w kwestii odpowiedniego doboru kosmetyków. Fachowe doradztwo dermokonsultantek Ziko Dermo jest unikatowe w skali kraju. Firma dysponuje specjalistyczną aparaturą diagnostyczną do badania skóry twarzy i włosów, umożliwiającą ich ocenę i  dobór odpowiednich kosmetyków oraz preparatów. 

Z myślą o stałych klientach w drogeriach został uruchomiony także program lojalnościowy Ziko Klub. 

Każdego dnia Zik Dermo doradza i wspiera kobiety i mężczyzn w trosce nie tylko o ich zewnętrzne, ale i wewnętrzne piękno. 

Kobiece dłonie