Expert – Tekstylia

Expert Tekstylia

Firma „Expert Tekstylia Fabryka Komfortu” istnieje na rynku producentów artykułów pościelowych i tekstylnych dedykowanych do użytku hotelowego od 2004 roku.

Najwyższa jakość

Zajmujemy się zaopatrzeniem branży hotelarskiej w  wysokogatunkowe produkty tekstylne, zarówno przy kompleksowym wyposażaniu nowych obiektów, jak również bieżącej obsłudze wraz z szerokim serwisem pozakupowym.

W naszej propozycji ofertowej znajdują się tekstylia do działów HK (pościel, kołdry, poduszki, ręczniki itp), gastronomii (obrusy, wytłumiacze, serwetki, pokrowce na krzesła itp), SPA (szlafroki, podkłady do masażu, pantofle, pareo itp.) oraz dekoracje (firany, zasłony, dekoracje tekstylne, narzuty itp.)

Wszystkie produkty są produkowane w naszej szwalni w Polsce, a półprodukty importowane bezpośrednio z fabryk. Dzięki posiadaniu własnej hafciarni mamy również możliwość indywidualnego znakowania produktów w  formie haftu. Pozwala nam to na przedstawienie bardzo korzystnej oferty, w pełni dostosowanej do oczekiwań Klientów.

Działamy zgodnie z zasadą, że jedynie wysoka jakość oferowanego produktu może spełnić oczekiwania Klienta oraz w pełni go usatysfakcjonować.

Kobieta leżąca w łóżku