Folk Design

Folk Design

Nowatorski styl bazujący na kanonach emblematów góralskiego folkloru. Codzienność, funkcjonalność i  nieskazitelny charakter Podhala scalone w jedno.

Aneta Larysa Knap

Właścicielka marki Folk Design, wiceprezes Fundacji Made In Podhale, producentka i organizatorka „Polki Folki”, największego pokazu mody folk w kraju. Uczestniczka programu „Mam Talent”, finalistka największych konkursów i pokazów mody w Polsce.

Jej projekty prezentowane są na całym świecie na wielu międzynarodowych imprezach. Kreacje jej autorstwa można zobaczyć w muzeach i na wystawach, są publikowane w książkach, magazynach oraz w portalach modowych i innych.

Aneta Larysa Knap jest laureatką licznych nagród. W 2016 r. od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego otrzymała medal „Polonia Minor”,  przyznany za promowanie tradycji Małopolski za pośrednictwem mody i kultury. Laureatka statuetki International Fashion Week Dubai w kategorii „Fabric”.Odpowiedzialna za główną garderobę, a także projektantka i kreatorka wizerunku gwiazd podczas Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem.Beneficjentka programu Go to Brand, uczestniczka największych na świecie targów i misji gospodarczych w Dubaju.
 

Pokaz mody