Karpiel Steindel Architektura

Projektuj i buduj

Autorskie biuro projektowe założone w 2006 roku przez Jana Karpiela „Bułeckę” i Marcina Steindla realizuje projekty w  formule „projektuj i buduj”. Karpiel i Steindel uchodzą za zręcznych kontynuatorów stylu zakopiańskiego.

Formuła P3

P3 – PROJECT PROCESS PARTNERS. Autorska formuła P3 powstała we współpracy z inwestorami indywidualnymi oraz instytucjonalnymi.

Na drodze doświadczeń gromadzonych przez ponad dekadę powstał dwusektorowy model PROJECT PROCESS PARTNER, oferujący obecnie jeden z najbardziej zaawansowanych systemów kompleksowej obsługi procesów małych i średnich inwestycji zarówno w kraju, jak i  za granicą.

Etapy procesu obejmują analizę zakresu inwestycji, projekt architektoniczny, projekt wnętrz, projekt architektury krajobrazu, projekt budowlany i wykonawczy, realizację oraz kończą inwestycję zagospodarowaniem terenu.

Kolejny model to P3 Residential, który powstał z myślą o inwestorach indywidualnych, poszukujących pełnej swobody w zakresie budowy luksusowych nieruchomości. Współpraca oparta na modelu „projektuj i buduj”. Pracownia ma także ofertę dla sektora BUSINESS & LEISURE. Model opracowany został we współpracy z inwestorami prowadzącymi projekty typu  business & leisure – hotele, pensjonaty, zespoły konferencyjno–wypoczynkowe w największych ośrodkach turystycznych na terenie całego kraju.

Formuła P3 BUSINESS & LEISURE zapewnia profesjonalne wsparcie inwestorów na wszystkich etapach procesu projektowo–realizacyjnego. 

Właściciele firmy