Kult Tattoo

Teraz ty

30 artystów tatuażu i piercingu czeka na Ciebie. Mówiąc krótko: znają się na tym, co robią.

Kreatywny profesjonalizm

W każdym mieście są takie miejsca, które na stałe wpisują się w jego wyjątkowy klimat. W Krakowie do takich na pewno zaliczyć można Szpitalną 20 – zabytkową kamienicę położoną 150 metrów od Rynku Głównego, piękną kamienicę przy ulicy Karmelickiej 9 oraz Dom Handlowy „Jubilat”.

W tych naznaczonych historią miejscach znajdują się dziś największe w Krakowie studia tatuażu i piercingu –„Kult”. Znajdziesz nas szybko i łatwo! Łączymy profesjonalizm, najwyższe standardy bezpieczeństwa, doświadczenie oraz nieograniczoną kreatywność.

Mamy wieloletnie doświadczenie, jesteśmy odpowiedzialni, pokorni i cały czas się uczymy. Zawsze możesz na nas liczyć, ponieważ Twoja satysfakcja i uśmiech to największa nagroda, która nas napędza każdego dnia.Wygodne kanapy, designerskie wnętrza, ergonomiczne stanowiska, klimatyzacja i ekscytująca atmosfera – to nasz znak! „Kult” to również „Kultowy piercing”.

Nasze piercerki zapewnią, że każdy Twój kolczyk, oprócz tego, że będzie ozdobą, będzie również bezpieczny dla Twojego ciała. Profesjonalizm, bezpieczeństwo i piękna biżuteria. Tego możesz się spodziewać, przychodząc do naszego studia!

Wykonywanie tatułażu