Manufaktura Mebli Łukasz Hrabczak

Dla wymagających

Prawdziwa manufaktura specjalizująca się w produkcji mebli tapicerowanych przeznaczonych dla wymagających Klientów.

Metodami rzemieślniczymi 

Meble wytwarzamy tradycyjnymi metodami rzemieślniczymi – stolarskimi i tapicerskimi. W swojej ofercie posiadamy kilkadziesiąt wzorów mebli zaprojektowanych z niebywałą starannością i zaspokajających najbardziej wyrafinowane gusta. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych, firm, hoteli, pensjonatów i restauracji.

W naszej ofercie mebli tapicerowanych znajdują się krzesła, fotele, sofy wolnostojące i modułowe, pufy, łóżka, panele ścienne, poduszki. Produkujemy również meble nietypowe wg indywidualnych projektów. Jako jedyna firma w branży produkujemy meble patchworkowe z wykorzystaniem modeli mebli zaprojektowanych specjalnie do tego typu tapicerek

W produkcji stosujemy skóry i tkaniny pochodzące od najlepszych włoskich dostawców. Komponenty użyte do produkcji mebli to wysokiej jakości sklejka, drewno dębowe i bukowe, wysoko–odbojne pianki i stal nierdzewna.

Wzory mebli opracowujemy przy współpracy z najlepszymi projektantami z branży. Zajmujemy się także wdrażaniem do produkcji oraz produkcją nowo powstałych projektów na zamówienie polskich projektantów oraz firm meblowych.

Strug stolarski, wióry drewna