Energylandia

Park roller coasterów nr 1 w Europie

Największy w Polsce

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, a także Park roller coasterów nr 1 w Europie. Miejsce to zlokalizowane jest w miasteczku Zator w  Małopolsce, na granicy województwa małopolskiego i Śląska, tuż 
obok Wadowic. Umiejscowienie Parku daje komfortowy dojazd autostradą A4 z całego południa Polski od 
Rzeszowa aż po Wrocław.

Rokrocznie Energylandię odwiedzają miliony Gości, chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym, światowym poziomie, a z uwagi na dynamiczny rozwój, poszerzające się strefy i ilość atrakcji, park z każdą kolejną wizytą można odkrywać na nowo.

Energylandia ma dziś 123 atrakcje, w tym 18 roller coasterów. Atrakcje na obszarze 70 hektarów przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Każda z nich obsługiwana jest na najwyższym poziomie, ze szczególną dbałością przede wszystkim o bezpieczeństwo oraz komfort Gości.W Energylandii, kupując jeden bilet wstępu, można bez limitu korzystać ze wszystkich atrakcji w 6 strefach zabawy: „Bajkolandii” – skierowanej do najmłodszych, oferującej 25 atrakcji dla dzieci od 2 roku życia, „Strefie Familijnej”, „Strefie Ekstremalnej”, „Smoczym Grodzie”, „Aqualantis” oraz „Water Parku” – największym odkrytym aquaparku w Polsce.

Kolejka w Energylandii