Pracownia Garmażeryjna Sekret Smaku

Asortyment

W ofercie zarówno pozycje tradycyjne, jak i innowacyjne połączenia smakowe. Poza pierogami znajdziemy wiele innych uznanych wyrobów, a są to m.in. krokiety z chrupiącą panierką, apetyczne gołąbki, słodkie i wytrawne naleśniki, smakowite wyroby cukiernicze czy rzemieślnicze chleby pieczone jak dawniej.

Sekret Smaku

Początki Sekretu Smaku sięgają 2013 roku. Firma zaczynała swoją działalność od gotowania i smażenia flagowych specjałów kuchni polskiej, takich jak pierogi czy krokiety. Ta rodzinna firma powstała dzięki wielkiej pasji do gotowania.  Wraz z jej rozwojem asortyment wzbogacił się o wyjątkowe w smaku specjały, łączące w swej znakomitości tradycyjną kuchnię polską z nutą fantazji. Tak zrodziły się pierogi meksykańskie, z kaczką i morelą czy zielone ze szpinakiem.

Pomimo upływu lat niezmienna pozostała misja firmy, która pragnie zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość i walory smakowe, bez używania konserwantów i polepszaczy smaku.

Obecnie Sekret Smaku posiada sieć własnych sklepów. Produkty dostarczane są także do innych punktów handlowych. Firma ciągle się rozwija pracując nad nowymi smakami. Ma być pysznie i domowo!

Byliśmy wielokrotnie nagrodzeni na festiwalach, m.in. Małopolskim Festiwalu Smaku za pierogi z jagnięciną i  miętowym pesto czy pierogi z jagodami. Kolejnym osiągnięciem jest nagroda na Festiwalu Pierogów w Krakowie za pierogi z kaczką i morelą. Ponadto posiadamy certyfikaty takie jak Doceń Polskie i Agro Polska. 

Rynek Krakowski