Tłocznia Chocznia

Firma idea

To historia niezwykłego przedsięwzięcia mającego swój początek w 2015 roku. To firma–idea traktująca żywność z szacunkiem i  artystycznym zacięciem, to zdrowe tłoczone soki z zieleniny, owoców i warzyw.

Świeże soki!

Specjalizujemy się w sokach świeżych, tłoczonych na zimno (cold pressed), które uzyskuje się przy użyciu najnowocześniejszych technik wyciskania. Stosowana w naszym zakładzie pneumatyczna technologia zamknięta tłoczenia, gwarantuje uzyskanie soków o bardzo wysokiej zawartości substancji odżywczych i pełnym spektrum najcenniejszych witamin, bez dodatków takich jak cukier, ulepszacze czy konserwanty.

Tłoczymy soki prawdziwe, w autorskich kompozycjach.Większość surowców wykorzystywanych do produkcji soków pochodzi od lokalnych producentów rolnych. Dzięki temu pozyskujemy surowiec wiadomego pochodzenia i mamy możliwość obserwacji i kontroli warunków upraw. Kładziemy szczególny nacisk, by przerabiane surowce były świeże, zdrowe, bez uszkodzeń mechanicznych.

Rygorystyczne standardy higieniczne oraz wdrożony system HACCAP gwarantują uzyskanie wyrobów bezpiecznych, które zachowują świeżość w warunkach chłodniczych nawet przez 7 dni.

Owoce i warzywa na stole