Zakład Masarski sp. j. „LENART”

Na ministerialnej liście

Kiełbasa Wiejska Raciechowicka, Boczek Tradycyjny Raciechowicki,Szynka Tradycyjna Raciechowicka, Schab Tradycyjny Raciechowicki. 

Opalane drewnem

F.P.H. zakład masarski LENART – firma zajmująca się produkcją i sprzedażą tradycyjnych wyrobów wędliniarskich nieprzerwanie od 1993 roku. Zakład mieści się w ekologicznej gminie Raciechowice, a do produkcji i sprzedaży używane jest tylko mięso polskiego pochodzenia. Tradycyjne wędzarnie opalane drewnem olchowo–bukowym nadają smak i aromat naszym produktom, które sprzedawane są na terenie województwa małopolskiego, ale także województw śląskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego i podkarpackiego.

Nasz asortyment to wyroby wpisane na Ministerialną listę produktów tradycyjnych: Kiełbasa Wiejska Raciechowicka, Boczek Tradycyjny Raciechowicki, Szynka Tradycyjna Raciechowicka, Schab Tradycyjny Raciechowicki Pozostałe produkty to: Kabanosy Wiejskie Ekstra, Kiełbasa Wiejska z Cielęciną, Karczek Tradycyjny, Salceson Wiejski, Kiełbasa Królewska, Boczek z Pieca, Rolada Boczkowa, Kiszka Wiejska, Szynka Wędzona, Pasztet z Kurczaka, Pasztet Pieczony Wieprzowy, Pasztet z Indyka, Pasztet z Żurawiną, Pasztet ze Śliwką.

Wyroby wędliniarskie