Cechini

Natura tworzy wodę

Bogata w magnez i wapń, o niskiej zawartości sodu, wydobywana ze źródeł zlokalizowanych wyłącznie na terenie Muszyny - woda Cechini zachwyca unikatowym smakiem oraz składem.

Woda Cechini

Muszyna położona jest na wysokości około 450  m n.p.m. w dolinie rzeki Poprad, w okolicach Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Na terenie malowniczej miejscowości uzdrowiskowej zlokalizowane są liczne pijalnie i źródła wody Cechini.

Miejscowość może się poszczycić statusem uzdrowiska. Na jej terenie funkcjonują hotele oraz sanatoria. Niezwykłe wody mineralne Cechini wydobywane z terenów Muszyny uzupełniają niedobory minerałów. Znawcy wody wiedzą, że w Muszynie mogą odkryć bezcenne wartości. Dzięki wyjątkowej geologii Muszyny, wody mineralne wydobywane z jej terenów nasycone są naturalnymi minerałami – najlepszymi dla zdrowia. Pierwiastki takie jak magnez i wapń pozwalają funkcjonować organizmowi człowieka.

Naturalna woda mineralna Cechini jest prawdziwym skarbem natury. Muszyna jest wyjątkowo doceniana przez sportowców oraz każdego, kto ceni walory aktywnego wypoczynku na łonie natury. Trasy rowerowe w Beskidzie Sądeckim, a także liczne parki, kuszą zielenią drzew i szumem wody.

 

Grafika dekoracyjna