Kinga Pienińska

Prosto z gór

Naturalna woda mineralna z regionu Pienin i Podhala, należących do najczystszych gór Europy. Czerpana ze źródeł położonych w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego, kontynuuje tradycję rozlewnictwa wód mineralnych sięgającą 1849 roku.

Pierwotnie czysta

Pierwotnie czysta, czyli nietknięta żadną ingerencją ludzką. W każdej kropli taka, jaką stworzyła ją natura.

Kinga Pienińska jest unikalna, ponieważ trafia do butelki wprost z głębinowych źródeł położonych w sercu gór. Wypływa spod warstw ziemi i skał – ukształtowanych przed wiekami struktur geologicznych, które chronią ją przed zewnętrznymi zanieczyszczeniami, działając jak naturalny filtr. To wyjątkowe pochodzenie wyróżnia Kingę Pienińską pośród innych butelkowanych wód dostępnych na rynku.

Zapewnia jej stabilny i zrównoważony skład oraz czystość pod względem chemicznym i mikrobiologicznym. Dzięki temu ma wyjątkowy i niepowtarzalny smak. Zgodnie z rekomendacją prof. Dziadkowiaka z Kliniki Kardiochirurgii w Krakowie, woda o takich właściwościach jest zdrowa i dobra dla serca. Średnia mineralizacja i zrównoważony skład magnezu, potasu i wapnia, powodują, że można ją pić na co dzień.

Góry Pieniny