Piwniczanka

Od 1968 roku

Piwniczanka Spółdzielnia Pracy to małopolska firma, założona w 1968 roku w Piwnicznej–Zdroju. Od początku swojej działalności zajmuje się rozlewem wody mineralnej. Woda mineralna Piwniczanka jest jedną z najpopularniejszych wód mineralnych w kraju.

Znakomity skład i smak

Woda mineralna Piwniczanka posiada znakomity skład i smak. Wydobywana jest ze złóż w Beskidzie Sądeckim, w uzdrowiskowej miejscowości Piwniczna–Zdrój. 

Piwniczanka zawiera ponad 1700mg/1l składników mineralnych, korzystnie wpływających na zdrowie, m.in. proporcja wapnia do magnezu - 2:1 skutkuje najlepszą przyswajalnością magnezu, który jest bardzo poszukiwany przy obecnym trybie życia.

Jako jedyna woda w Polsce została poddana badaniom klinicznym, które udowodniły korzystne działanie dla zdrowia. Woda przeznaczona jest dla wszystkich grup Konsumentów, zalecana jest przy wysiłku fizycznym, umysłowym, ale i jako uzupełnienie w składniki mineralne codziennej diety.

Oprócz wartości zdrowotnych, dużym atutem wody Piwniczanka jest jej smak. Potwierdzeniem tego jest nagroda Znakomity Smak, przyznawana rokrocznie od ponad dekady przez International Taste Institute z sie-dzibą w Brukseli, który zrzesza somelierów i szefów kuchni z całego świata.

Krajobraz górski