Polskie Wody Lecznicze

Wody ze Szczawy

Firma Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. sp.k. w swojej działalności skupia się głównie na produkcji wód mineralnych „Zakopiańska” i  „Rabka–Zdrój”, źródlanej „Gorczańska” oraz leczniczych „Hanna”, „Dziedzilla”, „Szczawa I” i „Szczawa II”. Wody wydobywane są w Szczawie, a bogactwem tego terenu są źródła mineralne, o których znakomitych właściwościach wspominano już w XV wieku.

Minerały leczą

Naszą misją jest dawać naszym klientom to, co mamy najlepsze, czyli naturalnie bogatą w niezwykłe minerały wodę, nienaruszoną od źródła do rozlania w butelkach. Firma posiada w swojej ofercie unikalną linię wód leczniczych, korzystnie wpływających na organizm, które mogą być stosowane zarówno profilaktycznie, jak i podczas leczenia wielu chorób.

Regularne picie wody leczniczej „Hanny” bądź „Dziedzilli” pomaga przy chorobach układu pokarmowego oraz nerek i dróg moczowych. Woda „Szczawa I” jest pomocna przy stresie lub stanach napięcia organizmu, a woda „Szczawa II” wspomaga trawienie.Wszystkie nasze wody lecznicze pomagają uzupełniać poziom minerałów i mikroskładników w organizmie.

Krajobraz górski