Uzdrowisko Rabka

Spróbujesz i wrócisz

Leczenie, rehabilitacja i pełen relaks. Kto raz doświadczy magii Rabki–Zdroju i mocy solanki, ten zawsze będzie tu wracał.

Od ponad 100 lat

Uzdrowisko Rabka–Zdrój to miejsce, które od ponad stu lat gości kuracjuszy szukających odpoczynku, poprawy zdrowia i lepszego samopoczucia.Utrzymując tę tradycję, uzupełnioną zdobyczami nowoczesności, ku wygodzie naszych Gości, zapraszamy do korzystania z naszej oferty pobytów leczniczych i wczasów, zarówno prywatnych, jak i dofinansowywanych.

Położenie Uzdrowiska, malownicze krajobrazy oraz unikalne źródło solanki, pozwalają naszym Gościom cieszyć się jedynym w swoim rodzaju mikroklimatem, pełnym życiodajnych minerałów. Dzięki temu bogactwu Uzdrowisko Rabka proponuje szeroką gamę zabiegów leczniczych, relaksujących i upiększających z wykorzystaniem solanki.

Rabczańska solanka posiada unikalne właściwości lecznicze i już od 150 lat, ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, jest wykorzystywana do leczenia chorób dolnych i górnych dróg oddechowych oraz chorób reumatologicznych.