Stowarzyszenie Kobiety i Wino

Styl życia
Stowarzyszenie Kobiety i Wino – to ogólnopolska organizacja kobieca, która edukuje o winie, promuje wartościowy styl życia oraz aktywizuje przedsiębiorczość kobiet

Filozofia wina
Głównym celem, który stawiamy w swoich założeniach jest rozwój wiedzy enologicznej, odkrywanie filozofii wina w jego aspektach: kulturowych, prozdrowotnych i wzbogacających jakość życia.

Również dbałość o miejsce kobiet na każdej płaszczyźnie zawodowej i społecznej oraz ich rozwój osobisty.Współpracujemy z firmami, które reprezentujemy, wspieramy się i polecamy nawzajem.

Członkiniami są importerki,restauratorki, enolożki, dziennikarki oraz pasjonatki wina niezwiązane z branżą.Podstawowe zasady, które wyznajemy to wsparcie, integracja, rozumienie misji i strategii organizacji, krzewienie systemu wartości, tworzenie wspólnego języka oraz dążenie do realizacji celów.

Nasze formy działania to przede wszystkim budowa społeczności poprzez szkolenia dla szerokiej grupy odbiorców, organizację spotkań nie tylko branżowych oraz ich promowanie kanałami mediów.Stowarzyszenie obejmuje patronatem nie tylko wydarzenia winiarskie, ale także wernisaże czy wystawy.

Współpracujemy z największymi w Polsce targami wina Enoexpo w Krakowie oraz Targami Polskich Win i Winnic w Poznaniu. 

Kobieta z kieliszkiem wina