Palarnia Kawy „Darvea”

Różne gusta, wiele smaków

Bogactwo oferty to przede wszystkim kawa. Nieważne czy pijesz ją parzoną w ekspresie, czy przelewasz przez dripper – Darvea ma dla Ciebie ziarna premium i specialty. Sięga nawet dalej, poza kawę – do naturalnych herbat oraz czekolad. Komponuje również eleganckie zestawy prezentowe. Poznaj oferowane wyroby.

Napij się dobrej kawy!

Kawa od wieków towarzyszy nam na naszych stołach. Chwile wytchnienia, spotkania towarzyskie, ważne życiowe wydarzenia czy przerwa w pracy są okazją do delektowania się filiżanką „małej czarnej”.W palarni kawy „Darvea” czerpiemy z dziedzictwa kawowej tradycji, łącząc ją z własną wizją kawowego smaku. W Tarnowie, mieście u podnóża Góry św.  Marcina, ziarnom z plantacji z całego świata nadajemy indywidualny charakter podczas wypalania w  rzemieślniczym piecu – ręcznie sterując profilem palenia.

Słuchamy naszych Klientów, jesteśmy dla nich, razem tworzymy nowe smaki, również z regionalnymi – małopolskimi akcentami.Wszystko to w atmosferze bliskości i szacunku. Idziemy własną drogą, w Twoim kierunku. Przecież razem 
#pijemytylkodobrąkawkę.


Filiżanka kawy